.

.

FTTH glasvezelkabel SC UPC SC APC 1 split 4 1 m enkelzijdige fiber jumper 2.0mm of 3.0mm FTTH kabel jumper

FTTH glasvezelkabel SC UPC SC APC 1 split 4 1 m enkelzijdige fiber jumper 2.0mm of 3.0mm FTTH kabel jumper

Ik vind de klant leuk:

€ 12.46
Bedrag
In voorraad

SC APC PLC Splitter 1 X4 Single mode LC glasvezel splitter 1x4 SC Apc plc splitter FBT Optische Paar Kenmerken : Uitstekende Mechanische, Kleine Maat Hoge Betrouwbaarheid Lage insertion Loss en lage Polarisatie Afhankelijk verlies Hoge kanaal telt Uitstekende Milieu Stabiliteit en Veel Gebruikt Toepassing : FTTx Implementaties (GPON/BPON/EPON) Kabel televisie (CATV) Lokale netwerken (LAN) Test apparatuur Passieve optische netwerken (PON)

Meer gegevens

Merknaam:
OFENG-SECURITY
Modelnummer:
1x4 ABS SC APC
Fiber Type:
Single Mode
Connector Type:
SC/APC
Compatible:
Huawei
Item Length:
1m
Name:
1x4 SC fiber optic patch cord
Type:
1 split 4
Wavelength:
1310/1550nm
Ration:
50/50
Loose Tube Diameter:
0.9mm 2.0mm 3.0mm

Keuze van de client